Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Христо Любенов Георгиев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
2009-05-27 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
2009-05-27 2009-06-25 Национално движение за стабилност и възход член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по образованието и науката член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по културата член
Временни комисии
От До Име позиция
2004-06-02 2005-03-14 Временна анкетна комисия за проучване на данните, свързани с трагичната катастрофа в р. Лим член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

644 832

Лични данни

дата на раждане 1939-06-08
място на раждане София, България
професия преподавател
езици
семейно положение разведен
имейл
уебсайт