Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Георги Веселинов Пасков

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2001-09-05 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2001-09-05 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2001-09-05 Комисия по труда и социалната политика член
2001-07-20 2001-09-05 Комисия по въпросите на гражданското общество член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

645

Лични данни

дата на раждане 1963-12-14
място на раждане Варна, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл
уебсайт