Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Константин Любенов Пенчев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2004-03-19 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2003-03-07 Национално движение Симеон Втори член
2003-03-07 2004-03-19 Национално движение Симеон Втори зам.-председател на ПГ
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2004-03-19 Kомисия по икономическата политика член
2001-07-20 2004-03-19 Kомисия по правни въпроси член
Временни комисии
От До Име позиция
2002-03-27 2002-11-30 Временна проучвателна комисия по религиозните въпроси член
2003-01-30 2003-03-31 Временна комисия за изготвяне на Правилник за устройството и дейността на администрацията на Народното събрание председател
2003-04-23 2004-03-19 Временна комисия за подготовка на предложения за промени в Конституцията на Република България член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2001-09-05 2003-01-15 Делегация в парламентарната асамблея на съвета на Европа заместващ представител
2003-01-15 2004-03-19 Делегация в парламентарната асамблея на съвета на Европа основен представител
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

647

Лични данни

дата на раждане 1952-03-21
място на раждане София, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл penchlew@techno-link.com
уебсайт