Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Ирина Георгиева Бокова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-05-18 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2001-07-05 Коалиция за България член
2001-07-05 2005-05-18 Коалиция за България секретар на ПГ
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-05-18 Kомисия по външна политика, отбрана и сигурност зам.-председател
2001-07-20 2005-05-18 Комисия по европейска интеграция член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2001-08-03 2005-05-18 Делегация в съвместния парламентарен комитет България - Европейски съюз зам.-председател
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

660

Лични данни

дата на раждане 1952-07-12
място на раждане София, България
професия
езици
семейно положение разведена
имейл EPF@OMEGA.BG
уебсайт