Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Наим Иляз Наим

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2001-07-05 39-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание парламентарен секретар
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 Движение за права и свободи член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта зам.-председател
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по околната среда и водите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

669

Лични данни

дата на раждане 1973-11-03
място на раждане с. Тодор Икономово, България
професия
езици
семейно положение неженен
имейл
уебсайт