Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Иван Ганчов Искров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2003-10-10 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2003-10-10 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2003-10-10 Kомисия по бюджет и финанси председател
2001-07-20 2003-10-10 Комисия по европейска интеграция член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2001-08-03 2003-10-10 Делегация в съвместния парламентарен комитет България - Европейски съюз член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

676

Лични данни

дата на раждане 1967-03-26
място на раждане Пирдоп, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл i_iskrov@hotmail.com
уебсайт