Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Христо Атанасов Механдов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-06-17 Kомисия по икономическата политика член
2001-07-20 2004-07-16 Комисия по жалбите и петициите на гражданите член
2003-04-03 2005-06-17 Kомисия по бюджет и финанси член
Временни комисии
От До Име позиция
2003-01-31 2003-04-30 Временна комисия по искането на главния прокурор за разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу народния представител Никола Джипов Николов член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

683

Лични данни

дата на раждане 1951-08-07
място на раждане Стара Загора, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл onavch-bg@hotmail.com
уебсайт