Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Емил Илиев Кошлуков

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2004-03-10 Национално движение Симеон Втори член
2004-03-10 2005-06-17 Новото време член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по въпросите на гражданското общество председател
2004-06-25 2005-06-17 Комисия по културата член
Временни комисии
От До Име позиция
2001-07-06 2001-07-20 Временна комисия по правилника за организацията и дейността на Народното събрание член
2002-03-27 2002-11-30 Временна проучвателна комисия по религиозните въпроси член
2004-05-13 2005-06-17 Временна комисия за дейността на Министерство на регионалното развитие и благоустройството, относно усвояването на финансовите средства, отпуснати от Европейския съюз по програмите ФАР и ИСПА за периода 1999 година - май 2004 година зам.-председател
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

686

Лични данни

дата на раждане 1965-10-26
място на раждане Пазарджик, България
професия
езици
семейно положение неженен
имейл kvgo@nt52.parliament.bg
уебсайт