Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Теодора Димитрова Константинова-Гайдова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2004-02-25 Обединените Демократични Сили член
2002-03-12 2004-02-25 Обединените Демократични Сили член
2004-02-25 2004-03-05 Обединените Демократични Сили зам.председател на ПС
2004-02-25 2005-03-25 Обединените Демократични Сили зам.-председател на ПГ
2005-03-25 2005-06-17 Демократи за Силна България зам.председател на ПС
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по здравеопазването член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по въпросите на гражданското общество член
Временни комисии
От До Име позиция
2004-07-21 2004-11-19 Временна анкетна комисия за проверка на Споразумението за експортна кредитна линия за инвестиционен проект между Република България и Банка Австрия Кредитанщалт и Договора за проектиране, построяване и оборудване на нова педиатрична университетска болница между Република България и фирма "Вамед Инженеринг" - Виена, Австрия член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

693

Лични данни

дата на раждане 1952-04-22
място на раждане Русе, България
професия
езици
семейно положение омъжена
имейл
уебсайт