Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Иво Севдалинов Цанев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2001-07-05 39-то Народно събрание член
2001-07-05 2004-02-27 39-то Народно събрание парламентарен секретар
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2004-02-27 Обединените Демократични Сили член
2002-03-12 2004-02-27 Обединените Демократични Сили член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2004-02-27 Kомисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
2001-07-20 2001-08-02 Комисия по транспорт и телекомуникации член
2001-08-02 2004-02-27 Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

694

Лични данни

дата на раждане 1971-06-23
място на раждане Русе, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл
уебсайт