Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Камен Стоянов Влахов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по енергетика член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по европейска интеграция член
2003-04-03 2005-06-17 Комисия по правата на човека и вероизповеданията член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

695

Лични данни

дата на раждане 1956-04-11
място на раждане Кубрат, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл
уебсайт