Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Николай Цветанов Чуканов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2005-02-16 Национално движение Симеон Втори член
2005-02-16 2005-06-17 Независими член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-03-11 Kомисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по труда и социалната политика член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

696

Лични данни

дата на раждане 1963-06-15
място на раждане Русе, България
професия
езици
семейно положение неженен
имейл
уебсайт