Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Рупен Оханес Крикорян

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
2005-09-09 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
2005-09-09 2009-06-25 Национално движение за стабилност и възход член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по културата член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по правата на човека и вероизповеданията член
2005-09-16 2008-02-20 Комисия по жалбите и петициите на гражданите член
2005-09-16 2009-06-25 Комисия по правата на човека и вероизповеданията член
2008-02-20 2009-06-25 Комисия по жалбите и петициите на гражданите зам.-председател
Временни комисии
От До Име позиция
2002-03-27 2002-11-30 Временна проучвателна комисия по религиозните въпроси член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2008-04-23 2009-06-25 Делегация в Асамблеята на Западноевропейския съюз заместващ член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

697 798

Лични данни

дата на раждане 1950-12-24
място на раждане Пловдив, България
професия историк
езици руски, арменски
семейно положение женен
имейл ndsv@nt14.parliament.bg
уебсайт