Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Кирил Станимиров Милчев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по медиите член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по правата на човека и вероизповеданията зам.-председател
Временни комисии
От До Име позиция
2002-03-27 2002-11-30 Временна проучвателна комисия по религиозните въпроси председател
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

700

Лични данни

дата на раждане 1963-10-29
място на раждане Вакарел, България
професия
езици
семейно положение разведен
имейл kmilchev@yahoo.com
уебсайт