Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Нина Христова Радева

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2003-11-07 Kомисия по бюджет и финанси член
2001-07-20 2005-06-17 Kомисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
2003-11-07 2005-06-17 Kомисия по бюджет и финанси председател
Временни комисии
От До Име позиция
2001-10-12 2001-11-30 Временна анкетна комисия за проучване дейността на Държавен фонд 'Земеделие' член
2002-02-07 2002-03-21 Временна комисия по искането на главния прокурор за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу народния представител Венцислав Върбанов член
2003-01-31 2003-04-30 Временна комисия по искането на главния прокурор за разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу народния представител Никола Джипов Николов член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

707

Лични данни

дата на раждане 1955-07-09
място на раждане Пловдив, България
професия
езици
семейно положение омъжена
имейл
уебсайт