Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Кина Симеонова Андреева

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2005-03-25 Обединените Демократични Сили член
2002-03-12 2004-03-05 Обединените Демократични Сили член
2005-03-25 2005-06-17 Демократи за Силна България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по културата зам.-председател
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по европейска интеграция член
2004-06-25 2005-06-17 Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2001-08-03 2005-06-17 Делегация в асамблеята на Западноевропейския съюз член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

709

Лични данни

дата на раждане 1958-10-12
място на раждане София, България
професия
езици
семейно положение омъжена
имейл ksa_fld@nacg.acad.bg
уебсайт