Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Ралица Ненчева Агайн

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2002-03-14 39-то Народно събрание член
2002-03-14 2005-04-14 39-то Народно събрание парламентарен секретар
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2004-03-10 Национално движение Симеон Втори член
2004-03-10 2005-03-01 Новото време член
2005-03-01 2005-04-14 Новото време зам.-председател на ПГ
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-04-14 Kомисия по икономическата политика член
2001-07-20 2005-04-14 Kомисия по външна политика, отбрана и сигурност член
Временни комисии
От До Име позиция
2004-11-10 2005-03-04 Временна анкетна комисисия за разследване измамите с ДДС член
2005-01-19 2005-04-14 Временна анкетна комисия за проверка на междуправителствените споразумения за кредити, отпуснати на страни от третия свят - произхода на кредитите, целите на предоставяне и времето, когато това е осъществено; държавите кредитополучатели; действията на правителствата от 1990 г. насам по събиране на вземанията на Република България, произтичащи от тези споразумения член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2001-08-03 2005-04-14 Делегация в парламентарната асамблея на НАТО член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

715

Лични данни

дата на раждане 1976-12-02
място на раждане София, България
професия
езици
семейно положение неомъжена
имейл againe@ssco.bg
уебсайт