Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Коста Георгиев Костов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-04-14 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2005-04-14 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-04-14 Комисия по земеделието и горите член
2002-05-15 2005-04-14 Kомисия по бюджет и финанси член
2002-10-03 2005-04-14 Комисия за борба с корупцията председател
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

724

Лични данни

дата на раждане 1946-01-02
място на раждане с. Орлов дол, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл
уебсайт