Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Хюсеин Ниязи Чауш

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2005-04-14 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2005-04-14 Движение за права и свободи член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-04-14 Kомисия по бюджет и финанси член
2001-07-20 2005-04-14 Комисия по културата зам.-председател
2002-10-03 2005-04-14 Комисия за борба с корупцията член
Временни комисии
От До Име позиция
2002-03-27 2002-11-30 Временна проучвателна комисия по религиозните въпроси член
2003-01-31 2003-04-30 Временна комисия по искането на главния прокурор за разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу народния представител Никола Джипов Николов член
2004-07-21 2004-11-19 Временна анкетна комисия за проверка на Споразумението за експортна кредитна линия за инвестиционен проект между Република България и Банка Австрия Кредитанщалт и Договора за проектиране, построяване и оборудване на нова педиатрична университетска болница между Република България и фирма "Вамед Инженеринг" - Виена, Австрия член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

727

Лични данни

дата на раждане 1963-11-29
място на раждане с. Брадвари, България
професия
езици
семейно положение неженен
имейл
уебсайт