Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Силвия Петрова Нейчева

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-05 2001-07-05 39-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-04-07 39-то Народно събрание парламентарен секретар
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-05 2005-04-07 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-04-07 Kомисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
2001-07-20 2005-04-07 Комисия по труда и социалната политика член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

729

Лични данни

дата на раждане 1972-04-22
място на раждане Тутракан, България
професия
езици
семейно положение неомъжена
имейл s_neicheva@yaxoo.com
уебсайт