Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Димитър Николов Димитров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-16 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-16 2005-06-17 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-06-17 Kомисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по труда и социалната политика член
Временни комисии
От До Име позиция
2003-01-30 2003-03-31 Временна комисия за изготвяне на Правилник за устройството и дейността на администрацията на Народното събрание член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

732 1793 2234

Лични данни

дата на раждане 1951-01-16
място на раждане Бургас, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл
уебсайт