Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Расим Муса Сеидахмед

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-27 2005-02-23 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-27 2005-02-23 Движение за права и свободи член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-08-02 2005-02-23 Комисия по земеделието и горите зам.-председател
2001-08-02 2005-02-23 Kомисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
Временни комисии
От До Име позиция
2001-10-12 2001-11-30 Временна анкетна комисия за проучване дейността на Държавен фонд 'Земеделие' зам.-председател
2002-02-07 2002-03-21 Временна комисия по искането на главния прокурор за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу народния представител Венцислав Върбанов член
2005-01-27 2005-02-23 Временна анкетна комисия, която да изясни целесъобразността на решение от заседание на Министерския съвет, проведено на 16.12.2004 г., съгласно протокол 48, т. 11, за предоставяне на концесия за републикански път “Калотина-Софийски околовръстен път (северна дъга) - Оризово - Стара Загора - Нова Загора - Ямбол - Карнобат - Бургас”, изключителна държавна собственост член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

735

Лични данни

дата на раждане 1955-12-01
място на раждане с. Широко поле, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл musras@dir.bg
уебсайт