Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Цонко Киров Киров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-27 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-27 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-08-03 2005-06-17 Kомисия по външна политика, отбрана и сигурност член
2001-10-31 2004-06-25 Комисия по земеделието и горите член
2004-06-25 2005-06-17 Kомисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

737

Лични данни

дата на раждане 1960-07-18
място на раждане Пловдив, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл ckirov@netvisio.net
уебсайт