Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Недялко Иванов Калъчев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-27 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-27 2004-03-10 Национално движение Симеон Втори член
2004-03-10 2005-06-17 Новото време член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-08-03 2004-06-25 Kомисия по бюджет и финанси член
2002-03-14 2005-06-17 Комисия по здравеопазването член
2004-06-25 2005-06-17 Комисия по труда и социалната политика член
Временни комисии
От До Име позиция
2004-06-02 2005-03-14 Временна анкетна комисия за проучване на данните, свързани с трагичната катастрофа в р. Лим член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

739

Лични данни

дата на раждане 1969-04-08
място на раждане София, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл cibalob@.com
уебсайт