Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Люцкан Илиев Далакчиев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-09-12 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-09-12 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-10-31 2005-06-17 Комисия по транспорт и телекомуникации член
2001-11-30 2005-06-17 Комисия по енергетика член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

741

Лични данни

дата на раждане 1949-06-29
място на раждане Пазарджик, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл
уебсайт