Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Снежина Венциславова Чипева

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-27 2005-04-14 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-27 2005-04-14 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-08-03 2005-04-14 Kомисия по правни въпроси член
2001-10-31 2005-04-14 Kомисия по икономическата политика член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

740

Лични данни

дата на раждане 1951-10-16
място на раждане София, България
професия
езици
семейно положение омъжена
имейл
уебсайт