Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Стоян Илиев Кушлев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-07-27 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-07-27 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-09-20 2005-06-17 Комисия по земеделието и горите член
2001-09-20 2003-04-03 Комисия по околната среда и водите член
2003-04-03 2005-06-17 Kомисия по правни въпроси член
Временни комисии
От До Име позиция
2002-02-07 2002-03-21 Временна комисия по искането на главния прокурор за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу народния представител Венцислав Върбанов член
2003-01-31 2003-04-30 Временна комисия по искането на главния прокурор за разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу народния представител Никола Джипов Николов член
2004-07-29 2005-02-18 Временна комисия за подготовка на предложения за промени в Конституцията на Република България член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

738

Лични данни

дата на раждане 1938-07-26
място на раждане Широка лъка, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл
уебсайт