Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Иван Павлов Павлов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-09-12 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-09-12 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2002-03-14 2005-06-17 Комисия по медиите член
2002-10-03 2005-06-17 Комисия за борба с корупцията член
2005-04-21 2005-06-17 Kомисия по икономическата политика член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2003-01-15 2004-04-28 Делегация в парламентарната асамблея на съвета на Европа заместващ представител
2004-04-28 2005-06-17 Делегация в парламентарната асамблея на съвета на Европа основен представител
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

745

Лични данни

дата на раждане 1961-06-23
място на раждане София, България
професия
езици
семейно положение разведен
имейл
уебсайт