Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Стойко Илиев Танков

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2001-12-03 2005-06-17 39-то Народно събрание член
2005-09-09 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2001-12-03 2005-06-17 Коалиция за България член
2005-09-09 2009-06-25 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2002-01-24 2005-06-17 Комисия по образованието и науката член
2002-10-25 2005-06-17 Комисия по околната среда и водите член
2005-10-05 2009-06-25 Комисия по транспорт и съобщения член
2005-11-04 2009-06-25 Комисия по околната среда и водите член
Временни комисии
От До Име позиция
2003-01-30 2003-03-31 Временна комисия за изготвяне на Правилник за устройството и дейността на администрацията на Народното събрание член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

747 801

Лични данни

дата на раждане 1955-09-14
място на раждане Пловдив, България
професия инженер
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт