Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Мима Петрова Ненкова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2003-01-08 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2003-01-08 2004-03-04 Национално движение Симеон Втори член
2004-03-04 2005-02-10 Независими член
2005-02-10 2005-06-17 Съюза на Демократичните Сили член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2003-04-03 2004-07-16 Комисия по жалбите и петициите на гражданите член
2003-04-03 2004-07-29 Комисия по здравеопазването член
2004-07-29 2005-06-17 Комисия по културата член
Временни комисии
От До Име позиция
2004-11-10 2005-03-04 Временна анкетна комисисия за разследване измамите с ДДС член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

749

Лични данни

дата на раждане 1965-05-18
място на раждане Ямбол, България
професия
езици
семейно положение омъжена
имейл
уебсайт