Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Димитър Станимиров Дойчинов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2003-09-24 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2003-09-24 2004-03-10 Коалиция за България член
2004-03-10 2005-06-17 Коалиция за България секретар на ПГ
Постоянни комисии
От До Име позиция
2004-01-28 2005-06-17 Kомисия по икономическата политика член
2004-06-25 2005-06-17 Комисия по здравеопазването член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

752 2232

Лични данни

дата на раждане 1950-11-06
място на раждане Перник, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл
уебсайт