Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Христо Ганчев Марков

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2004-03-04 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2004-03-04 2004-03-10 Обединените Демократични Сили член
2004-03-10 2005-06-17 Съюза на Демократичните Сили член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2004-06-25 2005-06-17 Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта член
2004-06-25 2005-06-17 Комисия по културата член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

756

Лични данни

дата на раждане 1965-01-27
място на раждане Димитровград, България
професия
езици
семейно положение женен
имейл markoni2002bg@yahoo.com
уебсайт