Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Донка Стефанова Дончева

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2004-06-02 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2004-06-02 2005-06-17 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2004-06-25 2005-06-17 Комисия по образованието и науката член
2004-06-25 2005-06-17 Комисия по околната среда и водите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

760 1799 2227

Лични данни

дата на раждане 1955-03-23
място на раждане Калофер, България
професия
езици
семейно положение омъжена
имейл
уебсайт