Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Надя Димитрова Атанасова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2004-09-16 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2004-09-16 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2004-11-17 2005-03-11 Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта член
2005-03-11 2005-06-17 Комисия по околната среда и водите член
2005-03-11 2005-06-17 Комисия по образованието и науката член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

762

Лични данни

дата на раждане 1966-05-13
място на раждане Самоков, България
професия
езици
семейно положение разведена
имейл
уебсайт