Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Маруся Иванова Любчева

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-08-18 2007-05-20 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-08-18 2007-05-20 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2007-05-20 Комисия по образованието и науката член
2005-08-24 2007-05-20 Комисия по правата на човека и вероизповеданията член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2005-09-28 2007-05-20 Делегация в Парламентарното измерение на Централноевропейската инициатива член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

781

Лични данни

дата на раждане 1949-07-20
място на раждане с. Митровци, България
професия преподавател
езици английски, немски, руски
семейно положение омъжена
имейл
уебсайт