Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Деница Ивайлова Димитрова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-08-18 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-08-18 2009-06-25 Национално движение за стабилност и възход член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2008-02-20 Комисия по труда и социалната политика член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по въпросите на държавната администрация член
2008-02-20 2009-06-25 Комисия по енергетиката зам.-председател
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

790

Лични данни

дата на раждане 1978-03-05
място на раждане Варна, България
професия икономист
езици английски, руски, чешки, словашки
семейно положение неомъжена
имейл denica_dimitrova@yahoo.com
уебсайт