Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Илияна Малинова Йотова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-08-18 2007-05-20 40-то Народно събрание член
2013-05-21 2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-08-18 2007-05-20 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2007-05-20 Комисия по външна политика член
2005-08-24 2007-05-20 Комисия по гражданското общество и медии член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2005-09-21 2007-05-20 Делегация в Парламентарната асамблея на Съвета на Европа зам.-ръководител
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

788 1588

Лични данни

дата на раждане 1964-10-24
място на раждане ,
професия журналист
езици английски, френски
семейно положение непоказано
имейл
уебсайт