Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Илко Димитров Димитров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-08-18 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-08-18 2007-11-29 Национално движение за стабилност и възход член
2007-11-29 2007-12-05 Независими член
2007-12-05 2009-01-30 Българска нова демокрация член
2009-01-30 2009-06-25 Българска нова демокрация зам.-председател на ПГ
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2008-01-24 Комисия по отбраната зам.-председател
2005-08-24 2009-06-25 Комисия за борба с корупцията член
2008-01-24 2009-06-25 Комисия по отбраната член
Временни комисии
От До Име позиция
2006-03-16 2006-05-25 Временна комисия по искането на Никола Филчев, бивш главен прокурор на Република България, за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу Венцислав Василев Върбанов, народен представител в 40-то Народно събрание член
2008-02-07 2008-03-28 Временна анкетна комисия за изясняване на случая "Куйович" член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

792

Лични данни

дата на раждане 1955-12-23
място на раждане София, България
професия юрист
езици английски, френски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт