Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Иван Матеев Иванов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-08-18 2007-07-18 40-то Народно събрание член
2008-06-18 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-08-18 2007-07-18 Национално движение за стабилност и възход член
2008-06-18 2009-06-25 Национално движение за стабилност и възход член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2007-07-18 Комисия по икономическата политика член
2005-08-24 2007-07-18 Комисия по транспорт и съобщения член
2008-06-27 2009-06-25 Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
2008-06-27 2009-06-25 Комисия по транспорт и съобщения член
Временни комисии
От До Име позиция
2006-05-11 2006-06-11 Временна комисия по искането на Борис Велчев, главен прокурор на Република България, за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу Волен Николов Сидеров, народен представител в 40-то Народно събрание член
2006-06-08 2006-07-08 Временна парламентарна комисия по искането на Борис Велчев, главен прокурор на Република България, за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу Павел Михайлов Чернев, народен представител в 40-то Народно събрание член
2007-04-20 2007-05-20 Временна комисия по искането на Борис Велчев, главен прокурор на Република България, за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу Тома Янков Томов, народен представител в 40-то Народно събрание член
2009-02-19 2009-05-19 Временна анкетна комисия за установяване на актове и действия, с които е уредена собствеността и начинът на ползване на имоти в Студентски град в гр. София член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2005-09-28 2007-07-18 Делегация в Асамблеята на Западноевропейския съюз заместващ член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

793

Лични данни

дата на раждане 1945-01-30
място на раждане Смолян, България
професия юрист
езици руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт