Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Ердинч Илияз Хаджиев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-08-18 2008-04-24 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-08-18 2008-04-24 Движение за права и свободи член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2008-04-24 Комисия по здравеопазването член
2005-08-24 2008-04-24 Комисия по околната среда и водите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

796

Лични данни

дата на раждане 1961-05-10
място на раждане с. Карапелит, България
професия лекар
езици руски, турски
семейно положение женен
имейл
уебсайт