Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Иван Желев Илчев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-09-09 2006-03-08 40-то Народно събрание член
2006-03-08 2009-06-25 40-то Народно събрание парламентарен секретар
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-09-09 2009-06-25 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-10-05 2009-06-25 Комисия по жалбите и петициите на гражданите член
2006-03-31 2009-06-25 Комисия по труда и социалната политика член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

800

Лични данни

дата на раждане 1952-07-19
място на раждане с.Орешак, България
професия инженер
езици немски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт