Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Костадин Александров Кобаков

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-09-16 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-09-16 2009-06-25 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-10-05 2009-06-25 Комисия по транспорт и съобщения член
2005-10-05 2006-03-31 Комисия по парламентарна етика член
2006-03-31 2009-06-25 Комисия по парламентарна етика зам.-председател
Временни комисии
От До Име позиция
2007-09-27 2007-11-13 Временна комисия по искането на Борис Велчев, главен прокурор на Република България, за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу Борислав Янчев Ноев, народен представител в 40-то Народно събрание член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

804

Лични данни

дата на раждане 1948-06-27
място на раждане с.Кремен, България
професия инженер
езици немски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт