Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Евгений Спасов Иванов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2007-01-12 2009-05-22 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2007-01-12 2009-05-22 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2007-02-23 2009-05-22 Комисия по икономическата политика член
2007-07-11 2009-05-22 Комисия по бюджет и финанси член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

806

Лични данни

дата на раждане 1954-11-04
място на раждане София, България
професия инженер
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл eivanov@aroma-bg.com
уебсайт