Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Сияна Атанасова Фудулова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2007-04-18 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2007-04-18 2009-06-25 Коалиция за България член
2013-05-21 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2007-06-07 2009-06-25 Комисия по икономическата политика член
2007-06-07 2007-07-11 Комисия за борба с корупцията член
2007-07-11 2009-06-25 Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
2013-06-19 Комисия по инвестиционно проектиране член
2013-06-19 Комисия по земеделието и храните член
Временни комисии
От До Име позиция
2008-03-06 2008-10-08 Временна анкетна комисия за проучване на обстоятелствата за трагичния инцидент във влака София – Кардам на 28 февруари 2008 г., както и на нормативната уредба, свързана с безопасността на железопътния транспорт член
2009-04-15 2009-06-25 Временна анкетна комисия за изясняване на обстоятелствата по престоя в Република България на Сретен Йоцич (Йосич), гражданин на бивша Югославия, арестуван на 21.6.2002 г. с международна заповед за задържане и екстрадиран в Кралство Холандия, както и да проучи твърденията на горепосоченото лице за евентуална съпричастност и покровителство от страна на българските държавни органи за периода на пребиваването му у нас член
2014-02-05 Временна анкетна комисия за проверка и установяване на всички факти и обстоятелства, довели до внезапното подаване на оставка от Христо Дамянов Бисеров от всички заемани постове в Народното събрание и политическата партия председател
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2013-07-10 Делегация в Парламентарната асамблея на Съвета на Европа заместващ член
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Чехия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Румъния член
2013-10-17 Група за приятелство България - Русия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Испания председател
2013-11-05 Група за приятелство България - Беларус член
Зададени въпроси
  • законопроект за Селскостопанската академия
  • законопроект за Селскостопанската академия
  • "Белите петна" в Закон за собствеността и ползуването на земеделските земи
  • "Белите петна" в Закон за собствеността и ползуването на земеделските земи
  • законопроект за Селскостопанската академия
  • "Белите петна" в Закон за собствеността и ползуването на земеделските земи
  • законопроект за Селскостопанската академия
  • "Белите петна" в Закон за собствеността и ползуването на земеделските земи
  • законопроект за Селскостопанската академия
  • "Белите петна" в Закон за собствеността и ползуването на земеделските земи
  • законопроект за Селскостопанската академия
  • "Белите петна" в Закон за собствеността и ползуването на земеделските земи
  • законопроект за Селскостопанската академия
  • "Белите петна" в Закон за собствеността и ползуването на земеделските земи
  • законопроект за Селскостопанската академия
  • "Белите петна" в Закон за собствеността и ползуването на земеделските земи
  • законопроект за Селскостопанската академия
  • "Белите петна" в Закон за собствеността и ползуването на земеделските земи
  • средства по Програма за "Трансгранично сътрудничество България - Румъния 2007 - 2013 г."
  • средства по Програма за "Трансгранично сътрудничество България - Румъния 2007 - 2013 г."
  • неразплатени средства по сключен договор на общ. Генерал Тошево, обл. Добрич, по проект "Красива България"
  • средства по Програма за "Трансгранично сътрудничество България - Румъния 2007 - 2013 г."
  • неразплатени средства по сключен договор на общ. Генерал Тошево, обл. Добрич, по проект "Красива България"
  • неразплатени средства по сключен договор на общ. Генерал Тошево, обл. Добрич, по проект "Красива България"
  • средства по Програма за "Трансгранично сътрудничество България - Румъния 2007 - 2013 г."

Снимка

807 1471

Лични данни

дата на раждане 1969-11-15
място на раждане Балчик, България
професия инженер, икономист
езици английски, руски
семейно положение неомъжена
имейл siyana.fudulova@parliament.bg
уебсайт