Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Диана Атанасова Хитова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2007-05-30 2009-05-22 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2007-05-30 2009-05-22 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2007-06-07 2009-05-22 Комисия по икономическата политика член
2007-06-07 2009-05-22 Комисия по правни въпроси член
Временни комисии
От До Име позиция
2007-09-27 2007-11-13 Временна комисия по искането на Борис Велчев, главен прокурор на Република България, за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу Борислав Янчев Ноев, народен представител в 40-то Народно събрание председател
2008-03-06 2008-10-08 Временна анкетна комисия за проучване на обстоятелствата за трагичния инцидент във влака София – Кардам на 28 февруари 2008 г., както и на нормативната уредба, свързана с безопасността на железопътния транспорт член
2009-02-19 2009-05-19 Временна анкетна комисия за установяване на актове и действия, с които е уредена собствеността и начинът на ползване на имоти в Студентски град в гр. София председател
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

812

Лични данни

дата на раждане 1953-08-05
място на раждане с.Камен, България
професия юрист
езици немски, руски
семейно положение омъжена
имейл dhitova@mail.bg
уебсайт