Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Добромир Мартинов Задгорски

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2007-05-30 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2007-05-30 2009-06-25 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2007-06-07 2009-06-25 Комисия за борба с корупцията член
2007-06-07 2009-06-25 Комисия по външна политика член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

810 2229

Лични данни

дата на раждане 1955-11-15
място на раждане Варна, България
професия журналист
езици английски, руски, сърбо-хърватски
семейно положение женен
имейл
уебсайт