Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Радослав Теодоров Иванов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2007-05-31 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2007-05-31 2009-06-25 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2007-06-07 2009-06-25 Комисия по европейските въпроси член
2007-10-17 2009-06-25 Комисия по земеделието и горите член
Временни комисии
От До Име позиция
2009-02-19 2009-05-19 Временна анкетна комисия за установяване на актове и действия, с които е уредена собствеността и начинът на ползване на имоти в Студентски град в гр. София член
Парламентарни подкомисии
От До Име позиция
2007-10-04 2009-06-25 Подкомисия по усвояването на средствата от Европейския съюз към Комисията по европейските въпроси председател
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

816

Лични данни

дата на раждане 1974-05-15
място на раждане Добрич, България
професия икономист
езици английски, немски, руски
семейно положение неженен
имейл rivanov@parliament.bg
уебсайт