Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Христо Кирилов Попов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2007-05-30 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2007-05-30 2009-04-09 Атака член
2009-04-09 2009-06-25 ОДС - СДС, ДП, Движение Гергьовден, БЗНС, НС-БЗНС член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2007-06-07 2009-06-25 Комисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
2008-01-24 2009-06-25 Комисия по икономическата политика член
Временни комисии
От До Име позиция
2007-09-27 2007-11-13 Временна комисия по искането на Борис Велчев, главен прокурор на Република България, за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу Борислав Янчев Ноев, народен представител в 40-то Народно събрание член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

815

Лични данни

дата на раждане 1962-08-26
място на раждане Русе, България
професия инженер
езици английски, френски, руски
семейно положение женен
имейл hristo_popov1962@abv.bg
уебсайт