Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Никола Гочев Проданов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2007-12-17 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2007-12-17 2009-06-25 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2008-02-14 2009-06-25 Комисия по жалбите и петициите на гражданите член
2008-02-20 2009-06-25 Комисия по труда и социалната политика член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

824

Лични данни

дата на раждане 1945-09-16
място на раждане с. Поп Груево, България
професия инженер
езици руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт