Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Николай Георгиев Григоров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2008-07-10 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2008-07-10 2009-06-25 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2008-09-19 2009-06-25 Комисия по правата на човека и вероизповеданията член
2008-09-19 2009-06-25 Комисия по бюджет и финанси член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

825

Лични данни

дата на раждане 1967-08-23
място на раждане Габрово, България
професия историк
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт